KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7569276

nr 756 9276

Akvarell

Stockholms inlopp, 1800-tal, äldre ram, ramens innermått: 33x39

Utrop:

700 kr

Såld:

650 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:59:54